Çözümlerimiz

Ana Sayfa  »  Çözümlerimiz

Size Özel TOPLU SMS Çözümleri

Üyelerinize müşterilerinize öğrencilerinize veya hedef kitlenize ulaşmak için Zengin içerikli Toplu SMS gönderme yöntemlerini derledik.

Toplu SMS Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Toplu SMS, Yüksek Erişim Oranlarıyla Firmalar Tarafından En Çok Tercih Edilen Kanalların Başında Geliyor Bu nedenle sizlerin farklı pazarlama ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz ürün ve servislerin yardımıyla mevcut müşterilerinizi yönetebilecek, izinli pazarlama ile rehberinizi genişletebileceksiniz. Bizde sahadaki eksiklikleri tecrübeli kadromuz ve sizden gelen talepler doğrultusunda derleyerek her geçen gün Toplu SMS gönderme sistemlerimizi geliştiriyoruz. Sizde kendi markanızı SMSAVM'nin size sunduğu uygun SMS Paket ve Kampanyalarından faydalanarak müşterilerinize, öğrencilerinize, üyelerinize kısaca tüm hedef kitlenize zaman kaybetmeden ulaşın.

DETAYLAR
Toplu SMS

Gelen SMS Servisi Nedir?

Müşterilerinizin veya hedef kitlenizin 0850 ile başlayan size özel tahsis edilen bir servis numarası üzerinden size mesaj göndermesini sağlayan ve karşılıklı iletişiminize olanak sağlayan bir servistir. Gelen SMS servisi ile müşterilerinizin ürün ve Kampanyalarınız hakkındaki görüş ve taleplerini öğrenebilir, düzenlediğiniz kampanya, anket ve yarışmalara katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik gelecek olan mesaj metnine göre otomatik cevaplar dönülmesini sağlayabileceğiniz gibi kişilere tek tek cevaplar da dönebilirsiniz.

DETAYLAR
Gelen SMS

Kısa Kod ile İzinli Veritabanı Oluşturun.

İzinli Pazarlama platformu ile müşterileriniz, 4609 Kısa Kod Numarasına gönderecekleri ücretsiz mesaj ile listenizden çıkış yapsın, Firmanızın reklam tanıtım ve kampanyalarını müşterilerine iletirken sorun yaşamayın.

Kampanya Mesajları için Yönetmelik Ne Diyor?

Gönderilen her Ticari elektronik iletinin (Gönderdiğiniz SMS mesajı) içinde mutlaka ret/çıkış yani ileti almaktan vazgeçme hakkı Alıcıya sağlanmalıdır. Çıkış hakkı sağlanmadan gönderilen iletiler hem Kanun’a hem de Yönetmelik’e aykırı olarak değerlendirilmektedir.

DETAYLAR
KISA KOD

İleri Tarihli SMS ile Siz Hazırlayın SMS AVM Doğru Zamanda Göndersin!

İleri Tarihli SMS gönderimi ile hazırlanan mesajlarınız istenilen tarih ve saatte hedef kitlenize ulaştırılır. Zamanlı SMS ile istediğiniz mesajların belirlediğiniz ileri bir tarih ve saatte gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Siz mesajınızı yazarak gönderilmesini istediğiniz saati ve günü belirterek gönderim için hazırlarsınız. SMS AVM seçtiğiniz tarihte ve saatte mesajlarınızı hedef kitlenize ulaştırır. Üstelik mesaj gönderimlerinize belirttiğiniz saatte veya belirlediğiniz peryotlarla gönderim planı oluşturabilir Gönderime Başlama Saati için belirttiğiniz zamanda mesajlarınızı yeniden göndermeye başlar. Bu periyodik gönderimler yine sizin belirlediğiniz son gönderim tarihine kadar devam eder.

DETAYLAR
Özel Gün SMS

SMS İptal Linki Nedir?

SMS mesajlarınıza ekleyeceğiniz size özel sms iptal linki ile müşterilerinizden kampanya ve duyurularınız için izin alabilirsiniz. İptal linkini sms mesajı ile yollayabileceğiniz gibi dilediğiniz bir sisteme de entegre edebebilirsiniz.

İzinli Pazarlama için Yönetmelik Ne Diyor?

Gönderilen her Ticari elektronik iletinin (Gönderdiğiniz SMS mesajı) içinde mutlaka ret/çıkış yani ileti almaktan vazgeçme hakkı Alıcıya sağlanmalıdır. Çıkış hakkı sağlanmadan gönderilen iletiler hem Kanun’a he de Yönetmelik’e aykırı olarak değerlendirilmektedir.

DETAYLAR
SMS URL

Otp SMS ile Neler Yapabilirim?

OTP SMS sistemi ile anlık SMS gönderimi yapabilirsiniz. OTP, özellikle tek kullanımlık şifrelerin hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilmesi için tasarlanmıştır. Özellikle bankacılık ve finans sekyörlerinde kimlik doğrulama şifrelerinin gönderiminde kullanılan OTP ile şirketler şifre gönderimlerini çok hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Belirli bir sürede gönderilmesi gereken, kritik önem içeren mesajların alıcılara hızlı ve güvenli bir yol ile ulaşmasını sağlamak için OTP SMS kullanılır.

DETAYLAR
Otp SMS